bannerwalk, ozo, o.z.o, gyma, charliecharlie, betterskin, producent odzieży reklamowej, odzież, odzież reklamowa, odzież firmowa, odzież promocyjna, odzież korporacyjna, odzież organizacyjna, odzież serwisowa, reklama na odzieży, tekstylia reklamowe, tekstylia firmowe, tekstylia promocyjne, tekstylia korporacyjne, stroje firmowe, stroje korporacyjne, stroje serwisowe, stroje korporacyjne, ubrania firmowe, ubrania korporacyjne, ubrania serwisowe, ubrania organizacyjne, koszulki, koszulki reklamowe, koszulki firmowe, polo, koszulki polo, polówki, lacosta, pique, polo damskie, polo dziecinne, polo dziecięce, t-shirt, t-shirty, koszulki t-shirt, t-shirt dziecinny, t-shirt dzieicęcy, t-shirty-dziecinne, t-shirty dziecinne, t-shirt damski, t-shirty damskie, polary, polar, bluzy, bluzy dresowe, bluzy z kapturem, bluzy polar, odzież polarowa, odzież z polaru, wyroby z polaru, polar, polary, czapki, czapki reklamowe, czapki polarowe, czapki z polaru, szaliki, szaliki reklamowe, szaliki polarowe, szaliki z polaru, rękawiczki, rękawiczki polarowe, odzież outdoor, odzież hip-hop, odzież fitness, dodatki odzieżowe, galanteria odzieżowa, sitodruk, haft komputerowy, termotransfer, termosublimacja, dieplast, żakard

Marki

BANNERWALK to marka, pod którą oferowana jest odzież reklamowa, odzież promocyjna, odzież firmowa i odzież serwisowa. Ponadto świadczone są usługi zdobienia i znakowania tekstyliów reklamowych, tekstyliów promocyjnych, tekstyliów firmowych i tekstyliów serwisowych. Pod tym logo produkowane są wyroby o charakterze standardu jak t-shirty, koszulki polo z krótkim i koszulki polo z długim rękawem, bluzy dresowe typu sweatshirt, bluzy dresowe z kapturem, a także szeroka gama odzieży polarowej, takiej jak bluzy polarowe, kurtki polarowe i kamizelki polarowe oraz galanterii odzieżowej jak czapki, opaski, bandany, rękawiczki i szaliki na potrzeby reklamy. Obok wyrobów standardowych istnieje możliwość wykonania produktów o zindywidualizowanym wzornictwie, łącznie z zaprojektowaniem i realizacją kompletnych kolekcji odzieży reklamowej lub firmowej. W ramach usług zdobienia wyrobów proponowane są: sitodruk, haft komputerowy, druk termosublimacyjny i żakard. Ponadto oferowane są metody bazujące na technologii cyfrowej takie jak termotransfer, dieplast i emboprint. Materiały z jakich wykonywane są wyroby pochodzą od sprawdzonych, wieloletnich dostawców Do produkcji wykorzystywana jest szeroka paleta surowców, począwszy od bawełny, poprzez włókna naturalne, modyfikowane jak wiskoza, do syntetyków, w tym zawansowanych technologicznie, termoaktywnych włókien profilowanych.

BANNERWALK
BANNERWALK
BANNERWALK

GYMA jest marką oferującą odzież fitness. W jej ramach proponowane są dwie linie produktów. Linia FUNCTION bazuje na zaawansowanych technologicznie materiałach oraz kroju spełniającym wymogi anatomii i biomechaniki. Gwarantuje ona maksymalną swobodę ruchów i aktywnie wspomaga organizm w utrzymaniu optimum cieplnego. Materiały stosowane w tej linii to certyfikowane przez firmę DuPont SUPPLEX i COOLMAX najczęściej z dodatkami włókien LYCRA, dzianiny podbiciowe z certyfikatem TREVIRA oraz dzianiny z rodziny nano_CLIMATE. Linia przeznaczona jest przede wszystkim dla osób intensywnie trenujących. Linia LOOK, uwzględnia potrzeby osób traktujących fitness jako formę relaksu. Stanowi ona kompromis między specyficznymi wymogami tej formy aktywności ruchowej, a aktualnymi trendami mody. Charakteryzuje się bogatszą niż linia FUNCTION kolorystyką i zdobieniami. Stosowane tu materiały, przy zachowaniu komfortu użytkowania, wysokiej trwałości i odporności, obliczone są na mniej intensywny wysiłek fizyczny. Wykoryzstywane są tu przede wszystkim bawełna i wiskoza, najczęściej z dodatkiem oryginalnej LYCRY firmy Du Pont. W ramach tej linii znaleźć można szeroką ofertę zaadaptowanych do potrzeb fitness tradycyjnych fasonów takich jak t-shirty, koszulki polo, sweat-shirty, bluzy z kapturem, dresy, spodnie, szorty czy wyroby z polaru.

GYMA
GYMA
GYMA

O.Z.O to marka oferująca galanterię odzieżową, taką jak czapki, opaski, chustki, bandany, riderki szaliki i rękawiczki. Proponowane są zarówno wyroby do codziennego użytkowania jak i dla wyspecjalizowanych zastosowań w sporcie czy różnych formach rekreacji. Wyroby produkowane są z różnorodnych materiałów począwszy od bawełny, akrylu i jego mieszanek z wełną, poprzez czystą wełnę do trmoaktywnych dzianin i tkanin opartych na zaawansowanych technologicznie włóknach profilowanych. W trosce o wysokie walory użytkowe wyrobów często stosowane są różnorodne, często unikalne kombinacje surowców i splotów, dostosowujące właściwości produktów do ich planowanej funkcji.

OZO
OZO
OZO

BETTERSKIN to marka odzieży typu outdoor adresowana do osób mobilnych, spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu i w związku z tym narażonych na kaprysy pogody. Obejmuje szeroki asortyment odzieży pozwalający na skompletowanie stroju na każdą porę roku, każde warunki atmosferyczne i każdy klimat. U podstaw oferty leży system materiałów nano_CLIMATE opracowany w oparciu o zaawansowane technologicznie syntetyki, których unikalne właściwości uzyskiwane są już na poziomie struktur mikrofibrylarnych. Dodatkowo walory materiałów podnoszone są poprzez opracowywane pod kątem przeznaczenia układy przestrzenne splotów stosowanych dzianin i tkanin. Stosowane materiały gwarantują ponadto wysoką wytrzymałość, trwałość fasonu i kolorystyki oraz łatwość pielęgnacji. O funkcjonalności oferowanej odzieży decyduje także ergonomiczny krój, uwzględniający specyfikę anatomii i motoryki człowieka, minimalizujący dodatkowo uciążliwości związane ze stosowaniem dodatkowego sprzętu i wyposażenia. Oferta obejmuje bieliznę termoaktywną, letnią odzież wierzchnią w postaci t-shirtów, koszulek polo, koszul z krótkim rękawem i szortów, produkty termoizolacyjne z dzianin typu polar jak bluzy i kamizelki, wyroby wiatroszczelne w tym typu softshell oraz wyroby wodoodporne i wodoszczelne w postaci kurtek, wiatrówek i spodni.

BETTERSKIN
BETTERSKIN
BETTERSKIN

dryxdry - pod tą marką oferujemy szybkoschnące ręczniki mikrofibrowe z mikrofibry gładkiej, welurowej (pluszowej) i frotte pętelkowej i w dowolnych rozmiarach, kolorach i ze zdobieniami w różnych technologiach - dryxdry.eu

dryxdry
dryxdry
dryxdry
do góry