wszystko albo nic...

Marki

bannerwalk.jpg

to marka, pod którą produkowane są tekstylia dedykowane dla odbiorców  instytucjonalnych. Adresowana jest ona do firm, instytucji, jednostek administracyjnych i samorządowych, służb mundurowych, organizacji i stowarzyszeń, grup hobbystycznych, placówek edukacyjnych, klubów sportowych placówek medycznych, fanklubów, czy  organizatorów imprez masowych. W ramach marki świadczone są usługi doradztwa, projektowania, szycia, zdobienia, znakowania i konfekcjonowania tekstyliów.

 

dryxdry.eu

« suche fakty… »

pod tą marką oferowane są szybkoschnące ręczniki mikrofibrowe z mikrofibry gładkiej, welurowej (inaczej strzyżonej lub pluszowej) i frotte pętelkowej, w dowolnych rozmiarach, kolorach, ze zdobieniami i wykończeniami w różnych technologiach.

 

custommademasks.eu

« to nie boli… »

w ofercie marki znajdują się różnorodne fasony standardowych i wykonywanych na zlecenie, dedykowanych wielorazowych maseczek z tkanin, dzianin i włóknin, zdobionych w wielu technologiach.

gyma.jpg

« twój ruch… »

jest marką oferującą odzież fitness.  Bazuje na zaawansowanych technologicznie dzianinach z syntetycznych przędz poliestrowych lub poliamidowych, również z dodatkiem elastycznych włókien poliuretanowych. Krój wyrobów spełnia wymogi dopasowania anatomicznego i  anatomii i biomechaniki człowieka. Wyroby gwarantują maksymalną swobodę ruchów i aktywnie wspomagają organizm w utrzymaniu komfortu  termicznego.

 

.

ozo.jpg

« ochrona absolutna… »

to marka oferująca galanterię odzieżową, taką jak czapki, opaski, chustki, bandany, riderki, multikominy szaliki i rękawiczki. Proponowane są zarówno wyroby do użytkowania na codzień jak i dla wyspecjalizowanych zastosowań w sporcie czy różnych formach aktywnej rekreacji. Wyroby produkowane są z różnorodnych materiałów począwszy od bawełny, akrylu i jego mieszanek z wełną, poprzez czystą wełnę do trmoaktywnych dzianin i tkanin opartych na zaawansowanych technologicznie włóknach profilowanych.

betterskin.jpg

« dobre prognozy… »

to marka odzieży outdoor dla osób spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu, narażonych na kaprysy pogody. Obejmuje szeroki asortyment odzieży pozwalający na skompletowanie stroju na każdą porę roku, każde warunki atmosferyczne i każdy klimat. U podstaw oferty leży system materiałów nano_CLIMATE opracowany w oparciu o zaawansowane technologicznie syntetyki, których unikalne właściwości uzyskiwane są już na poziomie nanostruktury włókien. Walory materiałów podnoszą ponadto specjalnie projektowane układy przestrzenne splotów stosowanych dzianin i tkanin. W wielu wypadków dostosowanie materiałów do zakładanej funkcji uzyskiwane jest poprzez prcesy laminacji różnych materiałów między innymi z użyciem membran termoaktywnych. O funkcjonalności oferowanej odzieży decyduje także ergonomiczny krój, uwzględniający specyfikę anatomii i motoryki człowieka.

scool.jpg

« inna szkoła… »

to marka oferująca kompleksowe zaopatrzenie w dedykowane tekstylia szkolne, w tym t-shirty, koszulki polo, bluzy z kapturem, bluzy typu sweatshirt, bluzy baseballowe, dresy, stroje sportowe,  nakrycia głowy i inne dodatki odzieżowe, a także worki gimnastyczne i torby uczniowskie. Na wyroby mogą być nanoszone dowolne zdobienia wg, dostarczonych przez odbiorcę materiałów graficznych.